S-a stabilit programul în seria galben-verzilor

Publicat: 19 August 2014

 

Mioveniul va juca în prima etapă cu ACS Poli Timişoara

CS Mioveni şi-a aflat ieri programul în seria ei din Liga a II-a la fotbal. Argeşenii vor evolua în prima etapă a sezonului pe teren propriu cu cei de la ACS Poli Timişoara, principala favorită la obţinerea unui loc în Liga I. Nici etapa secundă nu aduce motive mari de bucurie, galben-verzii urmând să joace pe terenul celor de la CSM Râmnicu Vâlcea, o altă formaţie cu pretenţii la o eventuală promovare în Liga I. Argeşenii nu vor evolua în runda a noua a campionatului, dat fiind faptul că în această serie sunt 11 grupări, iar fiecare echipă va sta câte o etapă. Iată programul complet al sezonului regulat în seria celor de la CS Mioveni.

Etapa I - 30.08.2014

CS Mioveni - ACS Poli Timişoara
Şoimii Pâncota - CSM Râmnicu Vâlcea
Fortuna Poiana Câmpina - Metalul Reşiţa
FC Caransebeş - Olimpia Satu Mare
Unirea Tărlungeni - FC Olt Slatina
FC Bihor Oradea stă

Etapa a II-a - 06.09.2014

CSM Râmnicu Vâlcea - CS Mioveni
Metalul Reşiţa - Şoimii Pâncota
FC Bihor Oradea - Fortuna Poiana Câmpina
FC Olt Slatina - FC Caransebeş
ACS Poli Timişoara - Unirea Tărlungeni
Olimpia Satu Mare stă

Etapa a III-a - 13.09.2014

CSM Râmnicu Vâlcea - ACS Poli Timişoara
CS Mioveni - Metalul Reşiţa
Şoimii Pâncota - FC Bihor Oradea
Fortuna Poiana Câmpina - Olimpia Satu Mare
FC Caransebeş - Unirea Tărlungeni
FC Olt Slatina stă

Etapa a IV-a - 20.09.2014

Metalul Reşiţa - CSM Râmnicu Vâlcea
FC Bihor Oradea - CS Mioveni
Olimpia Satu Mare - Şoimii Pâncota
FC Olt Slatina - Fortuna Poiana Câmpina
ACS Poli Timişoara - FC Caransebeş
Unirea Tărlungeni stă

Etapa a V-a - 27.09.2014

Metalul Reşiţa - ACS Poli Timişoara
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Bihor Oradea
CS Mioveni - Olimpia Satu Mare
Şoimii Pâncota - FC Olt Slatina
Fortuna Poiana Câmpina - Unirea Tărlungeni
FC Caransebeş stă

Etapa a VI-a - 04.10.2014

FC Bihor Oradea - Metalul Reşiţa
Olimpia Satu Mare - CSM Râmnicu Vâlcea
FC Olt Slatina - CS Mioveni
Unirea Tărlungeni - Şoimii Pâncota
FC Caransebeş - Fortuna Poiana Câmpina
ACS Poli Timişoara stă

Etapa a VII-a - 11.10.2014

ACS Poli Timişoara - FC Bihor Oradea
Metalul Reşiţa - Olimpia Satu Mare
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Olt Slatina
CS Mioveni - Unirea Tărlungeni
Şoimii Pâncota - FC Caransebeş
Fortuna Poiana Câmpina stă

Etapa a VIII-a - 15.10.2014

Olimpia Satu Mare - FC Bihor Oradea
FC Olt Slatina - Metalul Reşiţa
Unirea Tărlungeni - CSM Râmnicu Vâlcea
FC Caransebeş - CS Mioveni
Fortuna Poiana Câmpina - ACS Poli Timişoara
Şoimii Pâncota stă

Etapa a IX-a - 18.10.2014

ACS Poli Timişoara - Olimpia Satu Mare
FC Bihor Oradea - FC Olt Slatina
Metalul Reşiţa - Unirea Tărlungeni
CSM Râmnicu Vâlcea - FC Caransebeş
Şoimii Pâncota - Fortuna Poiana Câmpina
CS Mioveni stă

Etapa a X-a - 25.10.2014

FC Olt Slatina - Olimpia Satu Mare
Unirea Tărlungeni - FC Bihor Oradea
FC Caransebeş - Metalul Reşiţa
Fortuna Poiana Câmpina - CS Mioveni
Şoimii Pâncota - ACS Poli Timişoara
CSM Râmnicu Vâlcea stă

Etapa a XI-a - 01.11.2014

CS Mioveni - Şoimii Pâncota
CSM Râmnicu Vâlcea - Fortuna Poiana Câmpina
FC Bihor Oradea - FC Caransebeş
Olimpia Satu Mare - Unirea Tărlungeni
ACS Poli Timişoara - FC Olt Slatina
Metalul Reşiţa stă

Etapa a XII-a - 08.11.2014

ACS Poli Timişoara - CS Mioveni
CSM Râmnicu Vâlcea - Şoimii Pâncota
Metalul Reşiţa - Fortuna Poiana Câmpina
Olimpia Satu Mare - FC Caransebeş
FC Olt Slatina - Unirea Tărlungeni
FC Bihor Oradea stă

Etapa a XIII-a - 15.11.2014

CS Mioveni - CSM Râmnicu Vâlcea
Şoimii Pâncota - Metalul Reşiţa
FC Caransebeş - FC Olt Slatina
Unirea Tărlungeni - ACS Poli Timişoara
Olimpia Satu Mare stă

Etapa a XIV-a - 22.11.2014

ACS Poli Timişoara - CSM Râmnicu Vâlcea
Metalul Reşiţa - CS Mioveni
FC Bihor Oradea - Şoimii Pâncota
Olimpia Satu Mare - Fortuna Poiana Câmpina
Unirea Tărlungeni - FC Caransebeş
FC Olt Slatina stă

Etapa a XV-a - 29.11.2014

CSM Râmnicu Vâlcea - Metalul Reşiţa
CS Mioveni - FC Bihor Oradea
Şoimii Pâncota - Olimpia Satu Mare
Fortuna Poiana Câmpina - FC Olt Slatina
FC Caransebeş - ACS Poli Timişoara
Unirea Tărlungeni stă

Etapa a XVI-a - 06.12.2014

ACS Poli Timişoara - Metalul Reşiţa
FC Bihor Oradea - CSM Râmnicu Vâlcea
Olimpia Satu Mare - CS Mioveni
FC Olt Slatina - Şoimii Pâncota
Unirea Tărlungeni - Fortuna Poiana Câmpina
FC Caransebeş stă

Etapa a XVII-a - 28.02.2015

Metalul Reşiţa - FC Bihor Oradea
CSM Râmnicu Vâlcea - Olimpia Satu Mare
CS Mioveni - FC Olt Slatina
Şoimii Pâncota - Unirea Tărlungeni
Fortuna Poiana Câmpina - FC Caransebeş
ACS Poli Timişoara stă

Etapa a XVIII-a - 07.03.2015

FC Bihor Oradea - ACS Poli Timişoara
Olimpia Satu Mare - Metalul Reşiţa
FC Olt Slatina - CSM Râmnicu Vâlcea
Unirea Tărlungeni - CS Mioveni
FC Caransebeş - Şoimii Pâncota
Fortuna Poiana Câmpina stă

Etapa a XIX-a - 14.03.2015

FC Bihor Oradea - Olimpia Satu Mare
Metalul Reşiţa - FC Olt Slatina
CSM Râmnicu Vâlcea - Unirea Tărlungeni
CS Mioveni - FC Caransebeş
ACS Poli Timişoara - Fortuna Poiana Câmpina
Şoimii Pâncota stă

Etapa a XX-a - 18.03.2015

Olimpia Satu Mare - ACS Poli Timişoara
FC Olt Slatina - FC Bihor Oradea
Unirea Tărlungeni - Metalul Reşiţa
FC Caransebeş - CSM Râmnicu Vâlcea
Fortuna Poiana Câmpina - Şoimii Pâncota
CS Mioveni stă

Etapa a XXI-a - 21.03.2015

Olimpia Satu Mare - FC Olt Slatina
FC Bihor Oradea - Unirea Tărlungeni
Metalul Reşiţa - FC Caransebeş
CS Mioveni - Fortuna Poiana Câmpina
ACS Poli Timişoara - Şoimii Pâncota
CSM Râmnicu Vâlcea stă

Etapa a XXII-a - 28.03.2015

Şoimii Pâncota - CS Mioveni
Fortuna Poiana Câmpina - CSM Râmnicu Vâlcea
FC Caransebeş - FC Bihor Oradea
Unirea Tărlungeni - Olimpia Satu Mare
FC Olt Slatina - ACS Poli Timişoara
Metalul Reşiţa stă

Share
Joomla SEF URLs by Artio

Curs valutar