CEZ DISTRIBUŢIE SA ANGAJEAZĂ ELECTRICIAN PENTRU ZONA MIOVENI

Publicat: 08 Februarie 2016

cez1CEZ DISTRIBUŢIE SA angajează ELECTRICIAN EXPLOATARE STAŢII ŞI LINII 110 KV, Departament EXPLOATARE şi MENTENANŢĂ 110 kV-locaţia – staţia Mioveni.

Cerinţe de calificare:

Studii medii: şcoala profesională sau liceu profil electric (calificare electrician) – prezentare documente în copie;
Autorizare ANRE – electrician autorizat – constituie avantaj – prezentare document de autorizare în copie;
Experienţă în exploatarea şi mentenanţă RED 110kv, cel putin 2 ani;
Capacitatea de a gestiona mai multe sarcini de munca pe durata programului de lucru;
Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru;
Capacitate de muncă şi de decizie în situaţii limită;
Adaptabil la situatii noi şi receptivitate la schimbare;
Permis de conducere categoria B – prezentare document în copie.
Responsabilităţi principale:
Efectuează serviciul de exploatare a instalaţiilor şi echipamentelor electrice aferente RED din staţiile electrice de transformare 110/20 kV pe baza graficelor lunare aprobate;
Răspunde şi intervine în instalaţiile şi echipamentele electrice la solicitările de intervenţie;
Conduce vehicul aflat în dotare pentru îndeplinirea sarcinilor de serviciu aferente postului.
Se oferă:
Pachet salarial motivant;
Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinaţională;
Mediu de lucru stimulativ într-o echipă de specialişti.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită până la data de 15.02.2016 ora 13:00, un Curriculum Vitae însoţit de o scrisoare de intenţie, menţionând poziţia pentru care aplică, la sediile CEZ din Piteşti din str. Dârzu nr.1A sau str. Fundătura Nicolae Bălcescu nr.3
Pentru a consulta bibliografia, accesaţi websiteul CEZ, secţiunea Cariere în CEZ/Oportunităţi în carieră/ Bibliografie.

Joomla SEF URLs by Artio

Curs valutar