Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu" a fost premiat, în cadrul programului "Olimpiadele K", cu 2000 de euro

Publicat: 15 Februarie 2016

iulia-zamfirescu-liceu ”Olimpiadele Kun program de responsabilitate socială, sponsorizat de Kaufland România și implementat în parteneriat cu Școala de Valori și Ministerul Educației Naționale și Cercetării Științifice și-a desemnat  cei 100 de câștigători ai Topului Hărnicuților, 

printre aceștia aflându-se și liceul nostru, care a primit o sponsorizare în valoare de  2000 de euroÎn cadrul acestui program, cadrele didactice au desfășurat, alături de elevi, activități din diferite domenii: mediu, sport și sănătate, creativitate și tradiții, știință, cultură, educație, activități ce au avut ca scop informarea și responsabilizarea elevilor, dezvoltarea creativității elevilor. Îi felicităm pe toți cei care s-au implicat în desfășurarea proiectului și vă invităm să vizitați pagina noastră de pe site-ul ”Olimpiadelelor K, Liceul Teoretic "Iulia Zamfirescu"olimpiadelek.ro , unde se află imagini de la activitățile derulate în liceul nostru.                                                         

Prof. înv. primar Maria Irina

Share
Joomla SEF URLs by Artio

Curs valutar